מאחורי ה-Mic עם קורין אלאל

כולם הופכים להיות חברים של קורין אלאל. ככה זה בהופעות האקוסטיות איתה. אז איך זה קורה ומה עוד אתם לא יודעים עליה...?

רצינו לספר לכם על האנשים המוכשרים שעומדים מאחורי המיקרופון. הם יגלו לנו איך זה להיות בצד השני ולהופיע בהופעות פרטיות. להכיר, להתרגש, להתארח בצורה כל כך חמה ואוהבת ולהופיע מולכם איתכם ואצלכם.

שוחחנו עם האחת והיחידה קורין. קורין אלאל. היא סיפרה לנו המון דברים שלא ידענו על החוויה שלה מההופעות וגם מקרה מצחיק מאוד שקרה לה. קבלו:

מה מרגש בעיניך בהופעה שהיא יותר מצומצמת ואישית?

״מרגש אותי שמישהו אומר: ׳אני אף פעם לא חוגג יום הולדת ואמרתי שרק אם קורין תבוא אני מוכן׳. מזמינים אותך בשביל מי שאת ומה שאת מביאה איתך וזה מאוד מרגש״. אנשים שמאוד נפתחים אליי, פותחים את ביתם ומספרים על עצמם. מארחים מאוד יפה…מציעים לי אלכוהול ואני עונה שאני לא שותה והם כל כך רוצים לארח שממשיכים להציע ׳אבל תראי יש לנו מכל הסוגים הכי טובים!׳. זה תמיד מרגש ומחמם לי את הלב!״.

את זוכרת חוויה מיוחדת מהופעת סלון?
״כן. אנשים ישבו בקבוצות בחוץ, מחכים לי. אני לבד ממש עוד רגע עומדת לעלות לבמה עם הגיטרה עליי…אני באה לפתוח בקבוק מים לשתות לפני שאני מתחילה את ההופעה. איכשהו, הפקק נתפס לי על האצבע ופשוט לא הצלחתי להוציא אותו (הדברים הקטנים שהכיייי כואבים 😆). פתאום נכנסת בחורה שרואה אותי ומתרגשת מאוד ׳יואו באתי להופעה שלך מרחוק קורין, איזה כיף! ישר חייכתי אליה ושמחתי שמישהו יכול לעזור לי להוציא את הפקק חחח. אמרתי איזה כיף, רק בואי בבקשה תעזרי לי. היא לא שמה לב. ממשיכה בשלה נלהבת ושמחה… אמרתי שוב שכואב לי והיא קלטה שאני בבעייה ועזרה לי. אחרי זה כל ההופעה סיפרתי על איך היא הצילה אותי וצחקנו מאוד 🙂

מה למדת על עצמך דרך ההופעות האלו?
למדתי שאני מרגישה יותר חופש, מספרת סיפורים, צוחקת עם האנשים ואני באמת מרגישה בבית כאילו אני עם חברים שלי.

תגלי לנו משהו שלא יודעים עלייך…
אני חייבת לנהוג בעצמי להופעה. זה משאיר אותי באנרגיה ואני מגיעה במצב On להופעה.

כל כך נהנו לשוחח עם קורין ולשמוע (למרות שאנחנו לא מופתעים) כמה ייחודיות יש בחוויה הזו גם למוסיקיאי וגם למארחים. נ.ב. – לא משנה לאן היא מגיעה – החיוך והשמחה הטבעית תמיד באים איתה 🥰

מחברת המאמר: ניצן לנדמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.