אז מה הסיפור שלנו?

הי לכם, כיף שבאתם!

הכל התחיל אי שם בשנת 2016, ביום גשום, כשענבר מורנו שתיוי – היזמית והמוציאה לאור של "אינטימייק הופעות" וצרכנית מוסיקה מאז ולתמיד, שטפה כלים בשעת ערב והבזיק למוחה הרעיון המבריק של להביא מוסיקה חיה לבתים וחצרות של מארחים, בדמותם של אמנים מוכשרים ומוכרים מהמוסיקה הישראלית.

כיוון שהמוטו המלווה הוא "במציאות הכל אפשרי" – די מהר הפך "אינטימייק הופעות" למותג מקצועי להפקת הופעות פרטיות אינטימיות, שמסתובב בכל הארץ עם מיטב האומנים, אחראי לאינספור חוויות מרגשות ומשמח לבבות רבים.

ענבר מורנו שתיוי
צילום: איתי דרוקמן

הקו המנחה אותנו כאן ב"אינטימייק", עליו אנו שומרים בקנאות הוא קשר ישיר לצד מקצוענות. זה אומר שמשיחת הטלפון הראשונה, ועד החיבוק אחרי המופע (ובהמשך גם הקשר האישי שנוצר) – אנחנו מדברים, מתנהגים, מתנהלים ועובדים בגובה העיניים, בחברות ובכיף. כל מי ששותף לאינטימייק – החל מאנשי המשרד, הצוות הטכני, הצוות הלוגיסטי וכמובן האמנים שאיתנו, פועלים ע"פ קו המחשבה הזה. כולנו בני אדם. וכולנו רוצים טוב. ואנו רוצים הכי טוב והכי כיף והכי חוויתי. נהיה אתכם בכל החלטה, התייעצות, התלבטות או בקשה.

הרעיון הוא לייצר במציאות חוויה טובה יותר ממה שדימיינתם. ולשם כך, אנו מקיפים את עצמנו באנשי מקצוע ולקוחות שחושבים כמונו. זה עובד.

יאללה דברו איתנו. תמיד כיף להכיר 😊