הופעה בהפתעה?

ה-פ-ת-ע-הההההההה!! האמנם? האם כדאי? למי? ולמה? הכל כאן לפניכם ובטוחים שנחדש לכם בעניין.

ה-פ-ת-ע-הההההההה.

כולנו מכירים את הרגע הזה. ספק מופתעים ספק רוצים לקבור את עצמנו.

מסיבות הפתעה זה קטע, והאמת? אנחנו לא יודעים מי באמת נהנה מכל ההפקה הזו? אולי זה בכלל המפתיעים עצמם שרוצים להשתעשע ממבטו המבולבל והנבוך של המופתע?

מאמר זה נכתב מתוך תחושת שליחות אמיתית כדי להגן על מופתעי האירועים באשר הם. אנחנו איתכם 3>

מפתיעים, באנו לספר לכם את האמת – ניסיון של מאות הופעות ביתיות לימד אותנו שהחוויה הרבה יותר מואצת, נוכחת, חזקה ועוצמתית כשלא מפתיעים את בעל השמחה וזאת מכמה סיבות:

קודם כל, כאשר מדובר בהפתעה החוויה נגמרת מהר מאוד. כל מה שקורה גדול מידי בשביל להכיל בזמן כזה קצר וזה יכול לפגוע בחוויה. החוגג מגיע, מופתע מכל החברים שנמצאים, בקושי מעכל, עלול להיות נבוך ועד שמצליח להגיע לכולם ולומר שלום פתאום נוחתת עליו הופעה של אמן מוכר וגדול אצלו בבית (אמאלה!).

מה עם האורחים? כשידוע מראש שיש הופעה, מסיימים את הדיבורים, הנשנושים והעניינים קודם (ולא עושים זאת בזמן ההופעה), אין את הלחץ של שמירת הסוד, הרבה יותר קשובים ומשתפים פעולה, מכילים את האמן ופנויים להכיר אותו (בין השירים), לצחוק איתו או להקשיב לסיפור מעניין.

נגלה לכם עוד משהו: גם האמן יותר נוכח ומביא את עצמו במלואו כאשר הקהל נוכח איתו.

אז מה אנחנו מציעים? נראה לנו שכבר הבנתם לבד 🙂

אם בכל זאת בא לכם להפתיע – אפשר לספר לבעל השמחה על ההופעה בבוקר האירוע או אפשר להביא אותו קצת לפני תחילת ההופעה להיכרות רגועה עם האמן בחדר ההמתנה. זה הרבה יותר כיף. לשבת עם האמן קצת, לבד, בלי כל המולת האורחים, להכיר מקרוב…אח"כ אפשר לקבל את האורחים בנחת ולבוא להופעה רגועים ומרוגשים ממה שצפוי.

אגב, אפשר גם להפתיע לגמרי, כן? אנחנו איתכם.

אנחנו רק באנו לשים את הדברים על השולחן 🙂

מחברת המאמר: ניצן לנדמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.